Apie mus

BTS TVOROS – tai įmonė, subūrusi savo srities profesionalus, daugiau nei 10 metų dirbančius tvorų gamybos ir statybų sektoriuje. Mes galime jums padėti rasti racionaliausią sprendimą pasirenkant jūsų namų eksterjero bei saugumo detales įsigijant tvorą. Ilgametė patirtis užtikrina kad darbus atliksime greitai ir kokybiškai. Komandos kompetencijos padeda visada rasti geriausius sprendimo būdus .

Mūsų istorija

Mūsų įmonė gyvuoja nuo 2018m

Per šį laikotarpį mes subūrėme skardinių bei segmentinių tvorų irengimo specialistų komanda.
Susidūrėme su iššūkiais pasirenkant geriausią vartų automatiką , randant savitus pliusus ir minusus.
Ištobulėjome betoninių atraminių sienų šlaituose įrengimo darbuose
Susiradome tiekėjus galinčius garantuoti kokybę , kad jūsų tvora ir po penkerių metų atrodys taip kaip jos įrengimo dieną.
Šiandien mes jums galime pasiūlyti kokybišką laiko patikrintą produkciją: tvoros stulpai iš 1,5mm storio metalo cinkuoti bei dažyti milteliniu būdu; vartai iki 7m pločio važiuojamajai daliai , komplektuojami su plastmase dengtais arba metaliniais mielteliniu dažymu dažytais vartais iš 3mm metalo ;skardos lankstiniai yra lankstomi iš 0,5mm storio accerol mittal skardos . Mes jums galime pasiūlyti geresnės ir ilgaamžiškesnės kokybės gaminį už tą pačią kainą.

Kodėl mes?

Žinome, kad ieškote logiško ir pagrįsto kainos ir kokybės santykio. Dirbame su klientais, žvelgdami į ilgalaikės partnerystės perspektyvą, todėl mums rūpi aukščiausios kokybės prekės ir paslaugos, kurias savo klientams galime suteikti už pačią geriausią ir konkurencingiausią kainą. Patenkinti ir naujų projektų įgyvendinimui sugrįžtantys klientai mums rūpi labiau
piggy bank, gold, money-2889046.jpg
Konkurencungumas
Mūsų įmonė isikūrė 2018 metai ir jau pasiekėme lygį kada atsiranda grįžtamasis ryšys su klientais. Siekdami neprarasti klientų visada siekiame aukščiausių standartų, naudojame geresnės kokybės medžiagas, nei mūsų konkurentai. Niekada nevengiame garantinių darbų. Suteikiame 5 metų garantija atliktiems darbams
quality, stamp, label-5254246.jpg
Kokybė
Esame tikri, kad bet kokį objektą paversti jaukumu namams, nėra taip lengva , bet čia padeda nuolatinis mūsų dėmesys jums. Mes nesame didelė įmonė, kurioje sunku prisiprašyti įmonės vadovo dėmesio sprendžiant problemas, ar norint atlikti vieną ar kitą pakeitimą , ar norint išgirsti mūsų patirimą jums dėl kokybės ar išvaizdos pasirenkant tvorą. Mes visada linkę išklausyti, prireikus atvažiuoti į vietą ir viską išspręsti.
thumbs up, positive, gesture-4589867.jpg
Požiūris į klientą
Shopping Cart